Wybierz język:
Gród Byczyna Panorama miasta Byczyna

sisms.png

 

VI edycja Programu Liderzy PAFW

          Organizacja PAFW zaprasza wszystkich, którzy chcą się rozwijać jako liderzy swoich środowisk, mają gotowość do pracy nad swoim rozwojem liderskim i planowania go, chcą się zmieniać, do wzięcia udziału w VI edycji Programu Liderzy Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności.

           Absolwenci Programu stają się świadomi swoich możliwości - startują w wyborach samorządowych, angażują swoje lokalne społeczności i wpływają na ich rozwój.

          Każdy, kto chce wziąć udział w programie i dołączyć do liderów musi do 22-go stycznia 2010 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy,  dostępny na stronie www.liderzy.pl (do którego należy załączyć dwa listy rekomendacyjne).
          Więcej informacji na: http://www.liderzy.pl/aktualnosci.php?281
          Podczas szkoleń można nauczyć się, jak skuteczniej budować zespół, pociągać za sobą ludzi, wprowadzać trwałą zmianę, ale również współpracować z tutorem, czyli osobistym nauczycielem/doradcą/mistrzem nad swoim rozwojem. Poza tym można poznać liderów z całej Polski, z pięciu dotychczasowych edycji programu i współtworzyć z nimi sieć kontaktów i współpracy. Bardziej szczegółowy opis programu dostępny w załączników poniżej:

PDFOpis Programu Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.pdf