Od 01 sierpnia do 02 września 2019 roku można składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego

Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej w 2019 roku

Wybierz język:
Boisko Sportowe Orlik 2012 Piknik.jpeg Zajęcia świetlicowe.jpeg Zajęcia świetlicowe.jpeg Zlot Piłkarzy.jpeg

XIX Gala Piosenki już za nami. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

W dniach 21-22 listopada 2015 r. w Ośrodku Kultury w Byczynie odbyła się XIX Gala Piosenki w Byczynie. Uczestników konkursu oceniała komisja w składzie: Magdalena Durecka, Maria Żurek oraz Mateusz Chałupka. 

Wyniki:

Kategoria I - grupa Przedszkolna:

I miejsce - Julia Marcinkowska Publiczne Przedszkole w Byczynie "Kraina Baśniowa"

II miejsce - Lena Tymkiewicz Publiczne Przedszkole w Byczynie "Jecienna Cza-Cza"

III miejsce - Helena Kołda Publiczne Przedszkole w Byczynie "Konik na biegunach"

Kategoria II - Szkoły Podstawowe klasy I-III

I miejsce - Aleksandra Urbańska Gminna Szkoła Muzyczna I-go stopnia w Kluczborku "Szabada" 

II miejsce - Roksana Teodorowska SP nr 1 w Wołczynie  "Motylem byłam"

III miejsce - Natalia Kałuzińska Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu "Puszek okruszek"

Kategoria III - Szkoła Podstawowa klasy IV-VI 

I miejsce - Mateusz Gędek Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Praszce "Między ciszą, a ciszą"

II miejsce - Aleksandra Ryszka Szkoła Podstawowa nr 1 w Wołczynie "Świat to muzyka"

III miejsce - Julia Zadworna Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu "Och Życie"

WyróżnienieNatalia Jankowy MDK Kluczbork "Moje serce to jest muzyk"

Wyróżnienie - Anna Madziała PSP Byczyna "Nie zadzieraj nosa"

Kategoria IV - Szkoły Gimnazjalne

I miejsce - Kinga Konefał Gimnazjalno Licelny Zespół Szkół w Wołczynie "Niech moje serce kołysze Ciebie do snu"

II miejsce - Katarzyna Panaszek Powiatowy Młodizeżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu "Dworzec"

III miejsce - Dagmara Jewtuch Gimnazjalno-Licealny Zespół Szkół w Wołczynie "Zmień Dzień w Noc"

Wyrónienie - Kinga Adamska Ośrodek Kultury w Byuczynie "List do Mamy"

Wyróżnienie - Patrycja Błach Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Gorzowie Śląskim "Dziś Prawdziwych Cyganów już nie ma" 

Kategoria V - Szkoły Ponadgimnazjalne

I miejsce - Zuzanna Feliks Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Praszce "Znam Cię na pamięć"

II miejsce - Emilia Antymicz Dziecięcy Zespół Artystyczny "Wielokropek" "Taki cud to miód"

III miejsce - Marta Stelmaszcyk Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Praszce "Nikt nie wie nikt"

Wyróżneinie - Paulina Grygier Ośrodek Kultury w Byczynie "Kołysanka dla nieznajomej"

Grand Prix - Natalia Pabis Publiczne Gimnazjum w Opatowie "Sen Motyla"