Weź udział w Przeglądzie Twórczości Teatralnej pn. Dionizjada 19.03.2010 r.

           W piątek 19-go marca 2010 r. w Ośrodku Kultury w Byczynie odbędzie się Przegląd Twórczości Teatralnej „Dionizajada”.

            W Przeglądzie mogą wziąć udział zespoły działające w szkołach, domach kultury, klubach i innych placówkach kulturalnych. Grupa występująca nie może być większa niż 12 osób, a czas występu nie może przekroczyć 20 minut. Tematyka prezentacji jest dowolna. Mogą to być scenariusze ułożone przez osoby indywidualne, bądź innych autorów. Uczestnicy będą rywalizować w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

           Jury oceniające występy będzie brało pod uwagę dobór repertuaru, zachowanie uczestników na scenie, grę aktorską, kostiumy sceniczne, rekwizyty.

          Organizatorzy (Ośrodek Kultury w Byczynie i Zespół Szkół Gimnazjalnych, Licealnych i Zawodowych w Byczynie) informują, że karty zgłoszenia uczestnictwa w przeglądzie należy przysłać na adres Ośrodka Kultury w Byczynie, do dnia 15.03.2010 r.

Zespoły biorące udział w „Dionizjadzie” przyjeżdżają na koszt instytucji delegujących.

          Celami Przeglądu są konfrontacja dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych i kabaretowych, wymiana doświadczeń w zakresie prac z dziecięcymi i młodzieżowymi zespołami artystycznymi oraz popularyzacja form teatralnych, kabaretowych i ich walorów artystycznych.

            Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w "Dionizjadzie". Na zwycięzców czekają nagrody i dyplomy.

 

Poniżej karta zgłoszenia do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIA.doc






 poleć naszą stronę www


 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
http://byczyna.eboi.pl 

ostatnia modyfikacja: 2010-09-06 15:45:10